تبلیغات
وبلاگ انجمن مدل سازی اطلاعات ساختمان ایران - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

درحال مشاهده: وبلاگ انجمن مدل سازی اطلاعات ساختمان ایران - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP


موسسه محک
اهداء عضو

توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

پنجشنبه 27 آبان 1395
08:38
امیرحسین ستوده بیدختی
توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

آزمون PMP دشوار است. شما باید بتوانید 4 ساعت در یک اتاق بنشینید و به 200 پرسش آزمون، پاسخ دهید. رعایت نکات زیر، می تواند مفید باشد:

    به اندازه کافی بخوابید. شب قبل از آزمون، زودتر بخوابید و زنگ ساعت را برای زمانی مناسب تنظیم نمایید. نقشه مسیر جلسه آزمون را در کیف خود بگذارید و اطمینان حاصل کنید که اتومبیلتان به اندازه کافی بنزین دارد.

    چند لایه لباس بپوشید. شما از شرایط محل امتحان خبر ندارید. پس طوری لباس بپوشید که اگر هوای اتاق، گرم بود بتوانید لباس خود را کم کنید و اگر سرد بود، چیزی برای پوشیدن و گرم شدن داشته باشید.

    به موقع برسید. طوری برنامه ریزی کنید که حداقل 30 دقیقه قبل از شروع امتحان در محل، حاضر باشید. این، به شما امکان می دهد تا برای به دست آوردن آرامش و دور کردن استرس از خود، فرصت داشته باشید.

    سبک سر امتحان بروید، اما آنچه را لازم دارید به همراه ببرید. روز قبل از امتحان، آنچه را نیاز دارید، در کیف خود قرار دهید؛ اما کیف خود را تا حد امکان کوچک و سبک نگه دارید.

    عجله نکنید. پرسش ها را با دقت بخوانید و در پاسخ دادن به آنها عجله نکنید. اگر پاسخ پرسشی را نمی دانید از آن عبور کنید؛ ممکن است پرسش های بعدی به شما کمک کند تا بتوانید به آن پاسخ دهید.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management


    به ساعت نگاه کنید. شاید تصور کنید که 4 ساعت، زمان کمی نیست؛ اما این زمان در جلسه امتحان، بسرعت می گذرد. پس حواستان به ساعت باشد.


ارسال شده در:
برچسب ها:آزمون PMP ،

وبلاگ انجمن مدل سازی اطلاعات ساختمان ایران - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP


وبلاگ انجمن مدل سازی اطلاعات ساختمان ایران - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP,
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وبلاگ انجمن مدل سازی اطلاعات ساختمان ایران است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|